Statystyki

  • Odwiedziło nas: 282542
  • Do końca roku: 308 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kalendarium

Pitek, 2021-02-26

Imieniny: Bogumiła, Eweliny
Jesteś tutaj: Start / MOZAIK EDUCATION

MOZAIK EDUCATION

Artykuły

Oprogramowanie Mozaik Education a nauczanie zdalne

2020-08-05

Oprogramowanie Mozaik Education
a nauczanie zdalne w edukacji wczesnoszkolnej
w Szkole Podstawowej nr 5 w Łodzi

Czytaj więcej o: Oprogramowanie Mozaik Education a nauczanie zdalne

MOZABOOK

2020-03-06
Powiększ zdjęcie

      Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego w Łodzi jest oficjalnym partnerem Mozaik Education - lidera innowacyjnego cyfrowego nauczania, uczenia się, publikowania i zarządzania edukacją. Od trzech lat ściśle współpracujemy z firmą z Węgier i systematycznie podnosimy jakość naszego nauczania.
      1) Nauczyciele naszej szkoły przygotowują specjalne cyfrowe zeszyty, w których oprócz zdjęć, zamieszczają interesujące filmy edukacyjne i modele 3D. Tworzone przez nauczycieli interaktywne zadania pomagają uczniom w opanowaniu materiału szkolnego i pogłębianiu zdobytej wiedzy. Z mozaBook lekcje stały się bardziej atrakcyjne dla uczniów, a szkoła śmiało wkroczyła w XXI wiek z nowoczesną technologią. Lekcje z mozaBook to prawdziwa przyjemność.

      2) Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ciągłe szkolenie nauczycieli, którzy systematycznie odwiedzają Szeget, piękne węgierskie miasto, w którym siedzibę ma Mozaik Education. Również w tym roku szkolnym w listopadzie 6 nauczycieli przez tydzień brało udział w intensywnym szkoleniu. Poznawali najnowsze narzędzia, za pomocą których lekcja staje się przyjemnością, a nauka dobrą zabawą.
     Nauczyciele mieli również okazję zwiedzić Szeged, trzecie pod względem wielkości miasto Węgier, leżące nad malowniczą rzeką Cisą, popróbować znakomitej węgierskiej kuchni. A w drodze powrotnej do Polski wpaść na trzy godziny do Budapesztu, stolicy Węgier.

Dziękujemy wszystkim trenerom za cierpliwość w tłumaczeniu i ogrom przekazanej wiedzy.

      3) Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą z innymi nauczycielami.

      W lutym 2019 r. p. Anna Aleksandrzak i p. Robert Michałek uczestniczyli w X konferencji z cyklu "Lepsza edukacja - nowe technologie w nauczaniu" we Wrześni. W ramach tej konferencji nauczyciele prezentowali możliwości edukacyjne mozaBooka.

      4) W ramach Weekendu z technologią informacyjną, który odbywał się 23-24 marca 2018 r. w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, nasi nauczyciele prowadzili szkolenie i warsztaty pt. „Edukacja w wymiarze 3D, czyli lekcje z mozaBook".
Prowadzący: p. dyrektor Anna Marciniak, p. Anna Aleksandrzak, p. Mariusz Bobeła, p. Magdalena Bukowska, p. Katarzyna Kopczyńska, p. Anna Kułak-Kułakowska, p.Robert Michałek, p. Małgorzata Pawełczyk.

Opracowanie: Małgorzata Pawełczyk / Anna Kułak-Kułakowska

Czytaj więcej o: MOZABOOK

MOZAIK EDUCATION

2018-04-17
Powiększ zdjęcie Prize_For_Mozaik_Education.jpg

diploma

 

Nasz patner  Mozaik Education Ldc  na swoim blogu zamieściła artykuł na temat współpracy z naszą szkołą.

Artykuł dostępny jest pod linkiem:

http://www.mozaweb.com/blog.php?cmd=article&id=197.

 

Czytaj więcej o: MOZAIK EDUCATION

Mozaik Education - lider innowacyjnego cyfrowego nauczania, uczenia się, publikowania i zarządzania edukacją.

2018-01-11
Powiększ zdjęcie Szkolenie nauczycieli MozaLearn ICT trainings w siedzibie firmy Szeged (Węgry), w czerwcu 2017 r.