Poniedziaek, 2020-09-21

Jesteś tutaj: Start / Projekty / Wyjątkowy uczeń

Wyjątkowy uczeń

wyjątkowy uczeń

Od 23 września 2013 roku do końca roku szkolnego 2013/14  uczestniczyliśmy w programie „Wyjątkowy uczeń”.
Projekt stworzył uczniom klas I-III możliwość udziału w szerokiej gamie zajęć pozalekcyjnych wyrównujących ich szanse edukacyjne:

• Zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym zagrożonych ryzykiem dysleksji.
  • Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych.
  • Zajęcia dla dzieci z trudnościami z języka angielskiego.
  • Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczno-przyrodnicze dla uczniów szczególnie uzdolnionych.
  • Zajęcia rozwijające zainteresowania humanistyczne dla uczniów szczególnie uzdolnionych.
  • Terapia pedagogiczna.

W ramach tego programu szkoła została wyposażona w pomoce dydaktyczne na potrzeby edukacji wczesnoszkolnej. Program był bardzo dobrze oceniany przez rodziców i uczniów naszej szkoły.