PODZIĘKOWANIA OD SZKOLNEJ RADY RODZICÓW

RADA RODZICÓW

Szanowna Dyrekcjo, Nauczyciele, Rodzice oraz Drodzy Uczniowie,
chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za niezwykle udany kiermasz świąteczny. Dzięki Waszej zaangażowanej pracy, hojności i wsparciu, nasze wydarzenie było wyjątkowe i pełne magii świąt.

Dyrekcji oraz Nauczycielom - dziękujemy za organizację i kierowanie tym wydarzeniem, za to, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Obsłudze Szkoły - Wasza ciężka praca za kulisami, dbałość o detale i profesjonalizm sprawiły, że każdy uczestnik mógł cieszyć się wydarzeniem w pełni.

Rodzicom i Gościom - Wasze wsparcie oraz udane zakupy sprawiły, że nasz kiermasz był nie tylko miejscem spotkań, ale także skarbnicą wspaniałych prezentów świątecznych.

Największe słowa uznania kierujemy jednak do naszych Uczniów. Wasza kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że kiermasz był prawdziwie wyjątkowy. Dzięki Wam cała społeczność szkolna mogła poczuć magię świąt w pełni.

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie i zaangażowanie, które sprawiły, że nasz kiermasz świąteczny był niezapomnianym przeżyciem.

Każda klasa biorąca udział w kiermaszu otrzymała 10% zwrotu z zebranych pieniędzy (pieniądze zostały przekazane przedstawicielom klas).

Łącznie zebraliśmy 4972,29 zł.

Cała kwota zostanie wykorzystana na potrzeby szkoły, a jak wiemy jest ich bardzo dużo.

Dziękujemy raz jeszcze...jak zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie...

Z wyrazami szacunku,