OSTATNIE MIEJSCA NA PÓŁKOLONIE

Ferie w mieście? Czemu nie! Tej zimy łódzkie dzieci na pewno nie będą się nudzić. Szkoły, placówki edukacyjne i miejskie instytucje przygotowały moc atrakcji. Mają aż 5500 miejsc na dwa turnusy dla wszystkich chętnych. Warto się pospieszyć i już teraz zapisać swoją pociechę na zajęcia.

Na zimowe półkolonie zapraszają szkoły i placówki edukacyjne, które zapewnią najmłodszym opiekę, wyżywienie i doskonałą zabawę. W programie znalazły się warsztaty, wycieczki oraz  zajęcia plastyczne i sportowe.

Zostały ostatnie godziny na wypełnianie zgłoszeń w systemie rejestracji dostępnym na lodz.pl/zima. Jeszcze tylko do 2 stycznia do godziny 17:00 rodzice i opiekunowie mogą wybierać interesujące ich turnusy w preferowanych placówkach. Co ważne, jeśli rodzic chce zapisać rodzeństwo do tej samej placówki, musi stworzyć w systemie osobne zgłoszenia dla każdego dziecka z identyczną listą preferencji na dany turnus.

Lista placówek, szczegółowa instrukcja zapisów i link do rejestracji dostępne są na stronie lodz.pl/zima w zakładce „Miejskie placówki edukacyjne”.

Tego samego dnia, czyli 2 stycznia, punktualnie o godzinie 18:00 należy zalogować się na wcześniej utworzone konto i wysłać wszystkie zgłoszenia. Po maksymalnie godzinie rodzic lub opiekun otrzyma informację o wynikach rekrutacji.

Udaną zabawę zapewnią też miejskie instytucje. Wolne miejsca na półkolonie nadal mają Orientarium ZOO Łódź, Centrum Nauki i Techniki EC1, Aquapark Fala i Miejska Strefa Kultury. Więcej informacji można znaleźć na stronie lodz.pl/zima