SZKOŁA DLA RODZICÓW

DRODZY RODZICE

W relacji dziecko – rodzic-dziecko bywa różnie. Czasem doświadczamy chwil pięknych, radosnych, wypełnionych śmiechem, ale też bywają takie sytuacje kiedy czujemy, że jest Nam trudno, przeżywamy rodzicielskie niepowodzenia. Niekiedy do tych, do których mamy najbliżej, robi się Nam coraz dalej a przecież nie chcemy tego. Potrzeba Nam wtedy czasu, wiedzy, doświadczenia i życzliwego wsparcia ze strony innych dorosłych.

A jeśli mamy to szczęście, że w obecnej relacji z dzieckiem jesteśmy  spełnieni, to nic nie stoi na przeszkodzie by rozwijać umiejętności na przyszły czas, kiedy  Pociechy będą starsze, a przed Nami Rodzicami staną nowe wyzwania.

Do Was – wszystkich Rodziców adresujemy zaproszenie do udziału  w SZKOLE DLA RODZICÓW, której celem jest:

-rozwijanie siebie w roli rodzica

-rozwijanie umiejętności poszanowania uczuć i potrzeb w relacji rodzic-dziecko

-rozwijanie umiejętności komunikowania się i radzenia sobie w sytuacjach trudnych

Przebieg:

• 10 spotkań prowadzonych metodą warsztatową  we wtorki godzinach 16.30 – 19.30 w sali……………… w  naszej szkole
  • pierwsze spotkanie ……………………….
  • zajęcia nieodpłatne
  • praca w grupie 12- 15 osobowej

Osoby prowadzące:

- Katarzyna Bitel

- Małgorzata Maciaś – pedagog, pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, nauczyciel akademicki